10 Ağustos 2016

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular ile aklınıza takılan birçok soruya cevap bulabilirsiniz

1. Nasıl Yazar Olurum?

  • Makale yazarı olabilmek için en önemli şey özgün düşünce yapısına sahip bir kişi olunmasıdır. Bu sebeple özgün düşünce yapısına sahip herkes makale yazarı olabilir. Çok ileri düzeyde bilgisayar kullanmanız, hızlı bir biçimde  makale yazmanız sizin iyi bir yazar olmanızı sağlamaz. Yazar olmanızı özgün düşünmeniz, yaptığınız işe olan saygınız ve kaliteniz sağlar.

2. Makalelerin Özgünlüğü Kontrol Ediliyor Mu?

  • Tüm makale üreticileri özgün makale yazmak ile mükelleftir. Kopya olan bir yazı makale değil sadece emek hırsızlığıdır. Bu yüzden yazarların yazdığı tüm makaleler özgünlük testinden geçirilmektedir. Testi geçemeyen makalelerde iş veren ya da çalıştığınız site revizyon talep edebilir ya da iptalini isteyebilir.

3. Yazarlar Ödemelerini Hangi Yollardan Ve Ne Zaman Alabiliyorlar?

  • Yazarlık yapan kişilerin çalıştıkları müşteri ya da siteye bağlı olarak banka hesabına, PTT ile ve elden olarak ödemelerini alabiliyorlar. Bu size ve çalıştığınız yere bağlıdır. Ayrıca ödeme alma zamanı konusunda genel olarak belli bir limite ulaştığınızda siteler ödeme yapmaktadır. Fakat iş başı anlaşırsanız aldığınız siparişi tamamladığınız zaman ödemenizi alabilirsiniz. Bazı iş verenler ödeme limiti koymaksızın haftalık ya da aylık olarak ödeme yapmaktadır. Birlikte çalışacağınız işverenleri çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

4. Bizim Makale’ye Hangi Yollardan Ulaşabilirsiniz?

  • Bizim Makale ailesi olarak tüm iletişim kanallarımız ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız.
  • Bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için bilgi@bizimmakale.com ve iletisim@bizimmakale.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
  • Birçok kişi gibi bize de daha samimi geldiği için aynı zamanda bize bizimmakale@gmail.com ve bizimmakale@outlook.com adresinden de ulaşabilirsiniz.
  • Telefon numaramız 0507 691 06 43
  • Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir tüm yeniliklerden hemen haberdar olabilirsiniz.